روشهای افزایش کاریزما
 

اخبار تی نیوز – ابداع کننده طرح برند ملی (حسین خطیبی) در حوزه رفتار گفت:

جستجوگر اخبار تی نیوز » عمومی » باشگاه خبرنگاران

زمان دریافت خبر: دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۸:۱

کد خبر : ۱۹۶۹۹۴۹۵

ابداع کننده طرح برندملی در حوزه رفتار گفت: فراتر از برندملی در اصل برند یک ملت است که به مرزهای سیاسی و حکومتی برنمی گردد و ریشه در فرهنگ و هویت یک ملت دارد.

“حسین خطیبی” ابداع کننده طرح برندملی در حوزه رفتار در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران درباره تعریف برندملی گفت: برند یا نام تجاری مجموعه ای از ویژگی هاست که حول و حوش یک خدمت شکل می گیرد و نمایانگر یک محصول است.

وی افزود: در طی سال های اخیر کشورها برای معرفی خود ویژگی هایی را درنظر گرفته اند که به معنای برند ملی است و این برند نمایانگر ویژگی های فرهنگی،اجتماعی و قومیتی یک کشور است.

خطیبی اظهار داشت: فراتر از برندملی در اصل برند یک ملت است که به مرزهای سیاسی و حکومتی برنمی گردد و ریشه در فرهنگ و هویت یک ملت دارد.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: برند ملی را از چندین منظر می توان بررسی کرد که یکی از آنها در اصل بحث توریسم است که به معقوله توان یک کشور در جذب گردشگر اشاره دارد.

وی افزود: یکی دیگر از رئوس این برند صادرات و محصولات یک کشور است که کالا، خدمات و ایده سه مولفه اصلی آن محسوب می شود.

خطیبی خاطرنشان کرد: به جز محصول در برند ملی بحث خدمات و کالا نیز مورد بحث است که می تواند در این زمینه تاثیرگذار باشد که برای نمونه می توان به بانکداری که در سوییس حاکم است اشاره …

منبع خبر باشگاه خبرنگاران است و تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد