روشهای افزایش کاریزما
 

باشگاه خبرنگاران: برند ملی نشان دهنده هویت یک ملت

“حسین خطیبی” در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران، گفت: برند ملی تنها مربوط به کالاهای تولید شده توسط یک ملت نیست بلکه برند ملی مفهومی فراتر از این موارد را دارد.

 

وی افزود: برای اولین بار در نخستین نشست تخصصی برند ملی با حضور کارشناسان برجسته و چهره‌های ملی که در روز سه شنبه برگزار می‌شود، رویکرد تازه‌ای مطرح خواهیم کرد تا ضمن بهتر تبیین کردن برند ملی، زمینه‌ساز هرچه بهتر آن در سطح جهانی باشیم.

 

دکتر خطیبی تصریح کرد: اگر بخواهیم تعریف ساده‌ای از برند ملی برای مخاطبین ارائه دهیم، باید بگوییم که برند ملی فراتر از موضوع کالا و یا اماکن تاریخی به هویت و رفتارهای گروهی و فردی افراد می‌پردازد، به طور مثال یک سیاست‌مدار، ورزشکار، هنرمند، یک چهره شاخص علمی و حتی مردم عادی که در هر حرفه‌ای مشغول به کار و فعالیت هستند خودشان به عنوان بخشی از برند ملی محسوب می‌شوند.

 

مسئول هیئت اجرایی نشست تخصصی برند ملی در پایان خاطرنشان کرد: در بسیاری موارد مردم جهان هویت یک ملت را توسط چهره‌های شاخص آن ملت می‌شناسند و ما در تلاش هستیم تا در این نشست تخصصی که برای اولین بار با حضور چهره‌های شاخص ملی صورت می‌گیرد، الگویی برتر به منظور اعتلای هرچه بیشتر برند ملی کشورمان ارائه دهیم.