گزارش نقد و بررسی فیلم سینمایی «آینه‌های روبرو» در فرهنگسرای ارسباران - سایت شخصی دکتر خطیبی
190
rtl,page-template-default,page,page-id-190,page-child,parent-pageid-120,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | shared by vestathemes.com,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

گزارش نقد و بررسی فیلم سینمایی «آینه‌های روبرو» در فرهنگسرای ارسباران

دکتر حسین خطیبی

 

دکتر حسین خطیبی

دکتر حسین خطیبی

فیلم سینمایی «آینه‌های روبرو» به کارگردانی نگار آذربایجانی با حضور عوامل این فیلم روز یکشنبه در فرهنگسرای ارسباران نقد و بررسی شد.

در این نشست فرشته طائرپور (تهیه‌کننده)، نگار آذربایجانی (کارگردان)، شایسته ایرانی و غزل شاکری (بازیگران)، کیوان کثیریان (منتقد) و دکتر حسین خطیبی(روانشناس و مشاور پروژه) حضور داشتند.

فرشته طائرپور تهیه‌کننده درمورد مشکلات مجوز فیلم «آینه‌های روبرو» گفت «برخورد شورای صنفی با این فیلم خوب نبود وپس از صدور پروانه نمایش به مدت یک سال و نیم منتظر فرصت اکران این فیلم بودیم.» او افزود: «در فرهنگ ما تنها کسانی می‌توانند مشکل را حل کنند که آن مشکل را ایجاد کرده‌اند».

 حسین خطیبی روان‌شناس نیز درباره مضمون فیلم گفت: «یکی از دلایلی که فیلم را ارزشمند می‌کند نگاه انسانی آن به موضوع تغییر جنسیت است و دربرگیری داستان فردی که به اصطلاح روان‌شناسی، اختلال جنسیتی دارد.»